Frontend Fejlesztő

Az EcoSim

Az EcoSimmel 20+ éve foglalkozunk az online játékos megoldásainkra épülő szolgáltatásokkal: szakmai versenyek, üzelti szimulációs képzések szervezésével. Évente 10 000+ résztvevőt mozgatunk meg szakmai versenyeink, tréningjeink és oktatási szimulációink révén. Jellemző ránk a játékosság, a hatékonyság és a kreatív rugalmasság.

Ügyfeleink vezető nemzetközi és hazai cégek, valamint felsőoktatási intézmények.

Startup stílusban dolgozunk, szóval nálunk nem csak egy egyszerű munkatárs leszel, aki csak végrehajt. Mi számítani fogunk Rád, adunk hatáskört, és felelősséget is! Érdekes projektekkel szerezhetsz változatos tapasztalatot és segítheted a fiatalok játékos szakmai fejlődését.

Mi lesz a felelősséged?

  • Weboldalak és webes alkalmazások fejlesztése
  • Weboldalak tesztelése, karbantartása, frissítése
  • Frontend felület optimalizálása
  • Aktív részvétel új alkalmazások kidolgozásában
  • Kommunikáció a csapat tagjaival

Mit kérünk, mihez érts mindenképp?

  • Frontend tapasztalat
  • HTML5
  • CSS3
  • JavaScript (ES6)
  • Problémamegoldó, proaktív szemléletmód
  • Jól szervezett, önálló munkavégzés

Mi lehet még előnyös?

  • Jquery
  • Bootstrap
  • React/Redux tapasztalat
  • Valamilyen issue tracker (Jira, YouTrack)
  • Adatok vizuális ábrázolásában szerzett jártasság
  • Kommunikáció backend API-al (ajax, fetch, axios)
  • Git verziókezelő használata
  • Angol nyelvtudás
  • Ha szeretsz játszani!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (~20 óra / hét), home office lehetőség
  • Versenyképes fizetés (fix + teljesítményalapú bónusz)
  • Változatos feladatok
  • Támogató csapat
  • Komoly ügyfélkör (Ericsson, Graphisoft, Morgan Stanley, ...)
  • Kreatív munkakörnyezet, jó kávé, belvárosi munkahely

Felvételi folyamat: jelentkezés, referenciák és tapasztalat felmérés, próbafeladat, interjú, döntés

Jelentkezés: balazs.orova@ecosim.hu

Információk

Budapest / home office

Projektmunka

2020-09-21

Orova Balázs

CEO, sales, tréner

+36302971690