Programozóverseny feladat alkotó

Kíváncsi vagy, hogyan zajlik egy programozóverseny feladatainak tervezési folyamata?
Mindenről van véleményed, és azt szívesen meg is osztod másokkal?
Szeretnéd az egyetemen megtanultakat a tanórákon kívül is hasznosítani?
Szeretsz programozni? Alkotni?

Akkor ezt a lehetőséget Neked találtuk ki!

Feladataid:

  • adott verseny feladatainak megalkotása, kitalálása
  • feladatok és megoldások tesztelése

Elvárásaink:

  • legyél gyakorló programozó
  • szeress alkotni
  • programozó-versenyzési tapasztalat
  • sok feladatot láttál és oldottál már meg életedben

Munkavégzés ideje:

  • az adott verseny lezárultáig
  • munka, tanulás mellett is végezhető

Fizetés:

  • feladatonként, megegyezés szerint.

Kikötés:

  • titoktartási szerződés aláírása, melyben vállalod, hogy a feladatokat nem adod ki senkinek. A munkavégzés természetesen kizárja az adott versenyen való indulást is.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz Orova Balázsnál!
Az elérhetőségeket megtalálod itt a honlapon.

Információk

Otthoni, távmunka

Projektmunka

2019-10-30

Orova Balázs

CEO, sales, tréner

+36302971690