Szoftverfejlesztő

Kíváncsi vagy, hogyan épül fel egy több ezer felhasználó által használt, interaktív üzleti szimulációs játék?
Szeretnél rugalmas munkaidőben, egy innovatív terméket fejleszteni?
Érdekelnek a programozóversenyek?

Akkor ezt a lehetőséget Neked találtuk ki!

Az EcoSimről

Az EcoSimmel 20+ éve foglalkozunk az üzleti készségek játékos fejlesztésével, üzleti szimulációra épülő szolgáltatásokkal. Évente 10 000+ résztvevőt mozgatunk meg szakmai versenyeink, tréningjeink és oktatási szimulációink révén. Jellemző ránk a játékosság, a hatékonyság és a kreatív rugalmasság.

Ügyfeleink vezető nemzetközi és hazai cégek (például Ericsson, Graphisoft, OTP, Loxon Solutions), valamint felsőoktatási intézmények.

Startup stílusban dolgozunk, szóval nálunk nem csak egy egyszerű munkatárs leszel, aki csak végrehajt. Mi számítani fogunk Rád, adunk hatáskört, és felelősséget is! Emellett képzést és rengeteg tapasztalatot, olyat, amit máshol biztos nem kapsz meg.

Feladatok

  • Általunk készített, ReactJS alapú üzleti szimulációs szoftver (EcoSim Edu) fejlesztése
  • Új szimulációk implementálása a meglévő rendszerben
  • Új funkciók kialakítása
  • Frontend felület optimalizálása
  • Aktív részvétel új játékok/szimulációk kialakításában

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (fix + teljesítményalapú bónusz)
  • Rugalmas munkaidő (15-25 óra / hét), home office lehetőség
  • Változatos kihívások, fejlődési lehetőség
  • Támogató és összetartó csapat
  • Kreatív munkakörnyezet, jó kávé, belvárosi munkahely
  • Kötelező szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni

Amit várunk

  • Haladó programozási ismeretek
  • Kreatív, problémamegoldó, proaktív szemléletmód
  • Önálló munkavégzés
  • Hajlandóság a tanulásra
  • Határidők betartása
  • Kommunikáció a csapat többi tagjával

Előnyt jelent

  • JavaScript (ES6) átfogó ismerete
  • React/Redux-ban szerzett tapasztalat
  • Adatok vizuális ábrázolásában szerzett jártasság
  • Kommunikáció backend API-al (ajax, fetch, axios)
  • Git verziókezelő használata
  • Adatbázis kezelés, SQL ismeret
  • Valamilyen issue tracker ismerete (Jira, YouTrack)
  • Angol nyelvtudás
  • Ha szeretsz játszani!

Felvételi folyamat

  • Jelentkezés értékelése > online próbafeladat > interjú
  • Titoktartási szerződés aláírása, melyben vállalod, hogy a szimulációkat nem adod ki senkinek. A munkavégzés egyúttal kizárja az EcoSim versenyeken való indulást is.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz Balázsnál CV-vel, vagy Linkedin profillal, vagy tapasztalataid összeírásával.

Információk

Részben helyszíni, részben távmunka

Részmunkaidős

2019-11-30

Orova Balázs

CEO, sales, tréning

+36/30 297-16-90